LANDI C20DS 15.6″ Touchscreen Display with NFC and POE

447,00 

Teollisuusnäyttö, jossa on äly: Kosketus, NFC, PoE – Kaikki yhdessä.

Ei varastossa, vain jälkitoimituksena

Kuvaus

Industrial C20DS on suunniteltu kestämään vaativimmissa ympäristöissä ja tarjoamaan saumattoman käyttökokemuksen. Laite yhdistää korkealaatuisen 15,6 tuuman IPS-kosketusnäytön, modernin Android 13 -käyttöjärjestelmän ja kätevät integroidut tekniikat, kuten NFC:n ja PoE-virransyötön.

  • Kestävä ja luotettava: IP55-suojaus (tai IP65) takaaa suojan pölyltä ja vesisuihkuilta, mikä tekee siitä ihanteellisen teollisuushalleihin, varastoihin ja kauppapaikkoihin.

  • Tarkka ja reagoiva: IPS-kosketusnäyttö tarjoaa kirkkaan kuvan ja laajat katselukulmat, sekä nopean ja tarkan kosketusominaisuuden.

  • Saumaton integrointi: Integroitu NFC mahdollistaa helpon tiedonsiirron ja pariutumisen, ja Power over Ethernet (PoE) yksinkertaistaa asennusta poistamalla tarpeen erilliselle virtakaapelille.

  • Tehokas ja moderni: Android 13 -alustalla laite on nopea, turvallinen ja yhteensopiva tuhansien sovellusten kanssa, joita tarvitset liiketoimintasi pyörittämiseen.

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “LANDI C20DS 15.6″ Touchscreen Display with NFC and POE”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

YLÖS